Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Niewygodnie fotele, na co wymienić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Czy mozliwa jest zamiana samych siedzisk z fotela pasazera na kierowcy?
    Octavia II 1.9 TDI 2005 Liftback (Classic)

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez krzysztofka
      Czy mozliwa jest zamiana samych siedzisk z fotela pasazera na kierowcy
      jest mozliwa, tylko po co skoro są takie same
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz


      • #53
        Bo mam mozliwosc kupienia fotela pasazera z takim materialem jak moj. A moj na fotelu kierowcy bardzo elegancko rozszedl sie na szwie. Poza tym mam wrazenie ze siedzisko z fotela pasazera bedzie mniej wysiedziane.
        Octavia II 1.9 TDI 2005 Liftback (Classic)

        Komentarz


        • #54
          krzysztofka, zakładając że to nie fotel z anglika :wink:
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #55
            Dajcie jakiś sensowny namiar na wstawienie P&P szerszego fotela kierowcy do OII. To jakiś koszmar, że lider sprzedaży od 10 lat montuje niewygodne fotele bez możliwości wstawienia (fabrycznie) innych. Kiedyś dowiadywałem się, ile kosztuje nowy fotel dynamic ( tez nie wygodny bo wąski w siedzisku). Szok- coś koło 12 tys. złotych w ASO. Fabryczne fotele są sztucznie zawężone przez dźwignię podnoszenia fotela i skarbonkę, a te 10 cm + brak plastikowego rantu wciskającego się w d... . Siedziałem na fabrycznym fotelu kierowcy w Superbie II, który jest szerszy ok. 3cm i też nie ma rozpusty. W SI to były fotele.

            Komentarz


            • #56
              Ebenezer, szersze będziesz miał od A3 S line, Seat Leon FR, ale możesz też kupić Ori same gąbki i obszyć fotele u tapicera. Kiedyś pytałem i gąbka Dynamic kosztowała w ASO ok. 700 zł góra, 700 zł dół

              Seat Leon ST FR by mirek_p11

              Fotki
              Octavia II FL 1.8 TSI by mirek_p11
              Fotki

              Komentarz


              • #57
                Panowie pytanko mam. Czy ktoś montował fotele od Passata CC, chodzi mi o takie, które nie mają pamięci fotela ale oparcie jest regulowane elektrycznie i maja wentylację (włączniki przy siedzeniu). Podstawa fotela raczej będzie pasowała jak to w grupie VW ale jak z elektryką takiego fotela? Bo jak zmieniać to na coś z bajerkami.

                Komentarz


                • #58
                  a próbował ktoś wsadzić fotele z a4 b6 lub b7? są zaje...ście wygodne-trzymanie boczne mają bajka na siedzisku jak i na oparciu-są ciut wąskie ale mega wygodne

                  Link
                  MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                  KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                  Komentarz


                  • #59
                    Ostatnio wypatrzyłem fotele od Seata Leona 2 cupra. Wyglądają ok-są szerokie w siedzisku i w oparciu. Czy ktoś w nich siedział i czy w ogóle taka przekładka jest łatwa?

                    Komentarz


                    • #60
                      przy takich akcjach ważne sa rozstawy otworów montażowych w podłodze /oczywiście przy p&p/

                      w ostateczności sztukowanie/spawanie/przerabianie prowadnic foteli
                      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                      Komentarz


                      • #61
                        Chciałbym kupić dzieloną tylną kanapę najchętniej nową do O2,
                        tapicerka ONYX jak na zdjęciu
                        Załączone pliki

                        Komentarz


                        • #62
                          ww991, wstaw to w dział ogłoszenia drobne giełda kupę/sprzedam Forum - Octavia Club Polska
                          może ktoś ma na zbyciu

                          Moja Octavia:
                          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...-1-6-mpi-combi
                          Rafał

                          Komentarz


                          • #63
                            Dział o fotelach to zapytam - jak zdemontować tylną kanapę? ?

                            [ Dodano: Pon 17 Paź, 16 16:31 ]
                            Panowie boczki drZwi tył są takie same w kombi i liftbacku?
                            MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                            KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                            Komentarz


                            • #64
                              Hej czy próbował Ktoś zamontować fotele z octavi 3?? Lub Superba B??? Ewentualnie myślicie że elektryka podejdzie pod nasze 2jeczki??? Pozdrawiam

                              Komentarz


                              • #65
                                siema
                                ma ktoś rozpiskę jak przepinować fotete z aglika przedlift na polift europę?
                                MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                Komentarz


                                • #66
                                  Czujke z pasa musisz przelozyc, albo przekrecic ze starych foteli. Fotele masz z elektryka ??
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X